ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karkonosze powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Karpacz dla rodzin - dla rodzin w karpaczu

Karpacz dla rodzin [2889]

Każdy, kto w Karpaczu chce spędzić czas ze swoją rodziną, znajdzie mnóstwo atrakcji.  Właśœciciele wielu obiektów dostosowują swoje oferty, tak, aby były jak najbardziej przyjazne najmłodszym turystom. Hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne posiadają zazwyczaj wewnętrzne place zabaw oraz sale zabaw. Wiele z nich oferuje zniżki dla dzieci oraz opiekę nad maluchami. Ich teren jest tak urządzony, aby rodzice nie musieli się martwić o bezpieczeństwo swoich pociech.

Jednym z pomysłów na wspólne spędzenie czasu w Karpaczu jest skorzystanie z dostępnych tu torów saneczkowych. Zyskują one coraz większą popularnośœć. Nic w tym dziwnego. Rynna Saneczkowa i Alpine Coaster "Kolorowa" dostarczają ogromnej dawki adrenaliny i pozwalajš poczuć wiatr we włosach. Wystarczy wspomnieć, że prędkoœć, jaką można osiągnąć na torze wynosi od 30 do 35 km na godzinę. Co istotne, tory są dostępne przez cały rok i bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Ogromną frajdą dla najmłodszych są zawsze szaleństwa w wodzie. Park Wodny Tropikana w Karpaczu jest miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi. Brodzik z ciepła wodą i piaskownicą dla najmłodszych, zjeżdżalnie, basen rzeka z prądem… atrakcji z pewnoœcią nie zabraknie na kilka godzin. W Karpaczu znajduje się również Park Wodny Sandra z basenem dla dzieci o trzech głębokośœciach z zabawkami.

Z innych ofert skierowanych przede wszystkim do dzieci, ale nie tylko, należy wymienić Interaktywną Wystawę Klocków Lego, Park Bajek, Park Linowy Tarzan, Miejskie Muzeum Zabawek oraz działające w mieœście całoroczne lodowisko.

Okolice Karpacza również obfitują w atrakcje dla dzieci i młodzieży. Jest ich tak wiele, że trudno wszystkie wymienić. Najmłodszych z pewnoœcią ucieszy wizyta w miasteczku rodem z Dzikiego Zachodu. Western City w Ściegnach koło Karpacza, bo o nim mowa, to moc przygód i wrażeń. Z dzieciakami warto odwiedzić również Szklarska Porębę, a w niej Dinopark i Park Linowy Trollandia. Oprócz wizyt w miejscach typowo rozrywkowych można pokusić się również o trochę edukacji i zobaczyć na przykład Park Miniatur Zabytków Dolnego ŒŚląska w Kowarach czy Podziemną Trasę Turystyczną „Sztolnie Kowary”. Wszystko w ciekawej i atrakcyjnej dla dzieci i młodzieży formie. Karpacz dla rodzin ma nie jedną propozycję spędzania czasu i wypoczynku.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 11 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.039 sek.