ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karkonosze powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


karkonosze co warto zobaczyć - karkonosze co warto zwidzić

karkonosze co warto zobaczyć [6812]

   Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, lubią wędrówki, rowerowe przejażdżki i przede wszystkim kochają góry, wyprawa w Karkonosze będzie bardzo dobrym pomysłem zarówno na wakacyjny wyjazd z rodziną jak i weekendowy wypad ze znajomymi. Jeśli jeszcze ktoś nie wie ile atrakcji mają do zaoferowania Sudety niech wyszuka w internecie "Karkonosze, co warto zobaczyć" i przekona się jakim ciekawym miejscem na odpoczynek mogą być polskie góry.


  Najbardziej charakterystycznym elementem całego regionu Sudetów jest najwyższa góra Śnieżka znajdująca się na pograniczu Polski i Czech, na szczycie której znajduje się Obserwatorium Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Zwiedzając Karkonoski Park Narodowy natrafić można na różnego typu skalne formy, które różni kształt, wielkość, a także pochodzenie i nazewnictwo. Karkonosze, to także liczne schroniska między innymi największe z nich - Strzecha Akademicka, czy najstarsze XIX wieczne czyli Samotnia. W samym sercu karkonoskiego regionu znajduje się Jelenia Góra, oraz okoliczne pałace i zamki, które stanowią niemałą atrakcję turystyczną i warto je odwiedzić. Uwagę turystów przykuwają także wodospady, z których największy z nich zwany Wodospadem Kamieńczyka ma łączną długość 27 metrów i znajduje się na wysokości niemal 850 metrów nad poziomem morza.


  Karkonosze to nie tylko góry, ale także miasta i kurorty z bogatą infrastrukturą hotelowo-gastronomiczną. Szczególną popularnością cieszy się Karpacz, który oprócz hoteli i pensjonatów oferuje przyjezdnym szereg atrakcji turystycznych. Aby zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji wystarczy wyszukać wpisać w wyszukiwarkę "Karkonosze, co warto zobaczyć".

ciekawe linki:
http://www.moja-jeleniagora.pl/szklarska-poreba-strzal-w-dziesiatke/


Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 19 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.030 sek.